s

Hakkımızda

Ne zaman'dan beri hizmet vermekteyiz?

2020 yılında hosting, sanal sunucu, teamspeak3 satış sektöründe piyasaya girmiş olan Host.Biz.TR öncesin de ekibiyle beraber bir çok projeye imza atan isimlerle bir araya gelerek HostBiz TR projesini başlatmıştır.

DDoS Korumamız Mevcut mu?

DDoS saldırılarını oldukça önemsiyor ve en iyi şekilde tedbirini almaktayız. Teamspeak 3 paketlerimiz, hosting ve sanal sunucu paketlerimiz hostbiz tarafından en iyi ddos koruması ile hizmet vermektedir.

Hosting Paketlerinin Yönetim Panelleri Nedir?

Türkiye lokasyon webhosting paketlerimizde cPanel yönetim paneli, Rusya lokasyon webhosting, reseller hosting ve dedicated hosting paketlerinin yönetim paneli CyberPaneldir.

Bilgilerimiz Korunuyor mu?

Tüm ödeme ve işlemleriniz SSL sertifikası ile anlık olarak şifrelenmektedir.

Sanal Sunucular da Hat Çıkışı Serbest mi?

Sanal sunucularımızdan hat çıkışı yapmak ve illegal kullanım yapmak yasaktır.

Sözleşmelerimiz

Gizlilik Sözleşmesi

Herhangi bir bilgi paylaşımın da bulunmadan Hostbiz websitesi üzerinde gezebilir ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bilgi isteme işlemi sadece sipariş sırasında üyelik aşamasında yapılmaktadır. Hostbiz müşterilerinden aldığı her bilgiyi saklamayı ve yasal bir zorunluluk olmadıkça paylaşmamayı taahüt eder. Hostbiz'e ilettiğiniz bilgiler sadece amacına yönelik olarak kullanılacaktır. (örnein: TC Kimlik Numarası ile fatura kesilmesi, çeşitli durumlarda SMS gönderilmesi. Hostbiz'e ilettiğiniz tüm bilgiler (TC Kimlik Numaras, e-posta, telefon numarası vb.) sunucularımızda mümkün olan en yüksek güvenlik önlemleriyle saklanmaktadır. Yine de oluşabilecek herhangi bir hack vb. durumunda Hostbiz'in hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

İade Politikası

Hostbiz'in %100 geri ödeme garantisi bulunmaktadır ve Hostbiz'den aldığınz hizmetlerden memnun kalmadığınız takdirde hiçbir mazeret göstermeksizin 3 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. 3 günlük koşulsuz iade garantimiz sadece ödemesi yıllık yapılan web hosting paketlerimizde geçerlidir. Kiralık sunucu, VPS/VDS, bayi hosting, TeamSpeak 3, sinsbot, oyun sunucuları ve diğer hizmetlerde iade yapılması mümkün değildir. Alan adları, yazılım lisansları ve SSL sertifikaları giderli ürün sınfına girdiğinden hiçbir koşulda iadesi ve iptali mümkün değildir. Hostbiz'in yaptığı kampanyalar ile "kampanyalı" olarak satın alınan bir ürünün hiçbir koşulda iadesi mümkün değildir. Yapılacak iade işlemlerinde çıkacak herhangi bir komisyon (havale/EFT creti vb. gibi), müşteri tarafından karşılanacak ve iade tutarından düşülecektir. Ücret iadesi talebinizi bize bildirmenizin ardından 15 iş günü içerisinde yapılacaktır, bu süre dolmadan hiçbir kullancı hak talebinde bulunamaz.

Güvenlik Politikası

Sistemimizde, bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen durumlarda kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek amacıyla çeşitli güvenlik önlemleri kullanılmaktadr. Hostbiz üzerinden yapacağınız alverişlerde kredi kartı bilgileriniz 256 Bit SSL (güvenlik) sertifikası ile şifreli olarak doğrudan ilgili bankanın sistemlerine iletilir. Sistemimizde hiçbir kredi kartı bilgisi kesinlikle saklanmamaktadr. Sistemlerimiz dünyaca ünlü Ubuntu işletim sistemi üzerine kurulmutur, PHP programlama dili ve MySQL veritaban ile hizmet vermektedir. En son güncellemeler ve alınabilecek en yüksek güvenlik önlemleri tarafımızca düzenli olarak yaplmaktadır. Sistemlerimizde bulunan üye hesabınızı istediğinizde [email protected] adresi ile iletişime geçerek sildirebilirsiniz.

Hostbiz Hakkında

2020 yılında hosting, sanal sunucu, teamspeak3 satış sektöründe piyasaya girmiş olan Host.Biz.TR öncesin de ekibiyle beraber bir çok projeye imza atan isimlerle bir araya gelerek HostBiz TR projesini başlatmıştır. Profesyonel kadrosuyla en iyi hizmet vermeyi öncüleyen bir kuruluştur.

Hangi Lokasyon Sunucularla Hizmet Vermekteyiz?

Türkiye, İtalya, Rusya lokasyonlarla hizmet vermekteyiz.